Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Nadie Pasa De Esta Esquina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Todos saben quien manda en esta school
porque nosotras somos gente cool
gente que siente con sangre caliente
que quiere hacerse oir.

Que sea como sea aqui no entran feas
pa que lo veas te voy a mostrar
mira esa fea
aqui hay otra fea
aqui no puedes entrar.

Nadie pasa de esta esquina
aqui mandan las divinas
porque somos gasolina
gasolina de verdad.

Las buenas

No no no no queremos no
ser tan huecas como las divinas
no no no no queremos no
ser muñecas sin corazooon uouooon.
fiesta fiesta la vida empieza escucha tu corazon.Nuk kemi video për këtë këngë.
Las Populares - Nadie Pasa De Esta Esquina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nadie Pasa De Esta Esquina".
3. Video është e këngës "Nadie Pasa De Esta Esquina", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0