Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Gasolina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Creo que esta claro quien manda en esta school
porque nosotras somos siempre cool
gente que siente con sangre caliente uuhh
sea como sea aqui no entran feas
pa q lo veas te voy a mostrar
mira esa fea
aqui hay otra fea aqui no pueden entrar
nadie pasa de esta esquina
aqui mandan las divinas porque
somos gasolina gasolina
DE VERDAD


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0


Las Populares - Gasolina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gasolina".
3. Video është e këngës "Gasolina", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.