Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Amigos Del Corazon (En Ingles) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

I want you to count with I crumb
where fence I follow you
we are friends
friends of the heart.

And if you have a problem
if something you full with pain
your friends never left you your friends will be
friends of the heart.
To help to that feel better
to be able to leave the pain behind
because in the good ones and in the bad ones I am.

baby, I request it a hug I request you
that not this all lost one
one comes a better world.

baby, is not to follow the road
to arrive to the destination
it is not necessary to loose the helm against the wind and I will always be with you
against all that that not, baby
friends of the heart.Nuk kemi video për këtë këngë.
Las Populares - Amigos Del Corazon (En Ingles)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amigos Del Corazon (En Ingles)".
3. Video është e këngës "Amigos Del Corazon (En Ingles)", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0