Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Quiero Bailar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Quiero, quiero bailar yo quiero
quiero, quiero
quiero cantar, yo quiero
quiero, quiero

Quema el sol,
el aire esta caliente
hace horas que amaneció
en la arena del desierto ardiente
nuestro baile comenzó

Canto, bailo, subo, bajo
es la fuente de mi inspiracion
y entre los brazos del viento
canto bailo esta cancion

Quiero, quiero bailar yo quiero
quiero, quiero
quiero cantar, yo quiero
quiero, quiero

Vamos todos sigan nuestros pasos
con nosotras no tendran fracaso
Vamos todos, la alegria espera
aqui tendras todo lo que quieras

Quiero, quiero bailar yo quiero
quiero, quiero
quiero cantar, yo quiero
quiero, quieroNuk kemi video për këtë këngë.
Las Populares - Quiero Bailar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quiero Bailar".
3. Video është e këngës "Quiero Bailar", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0