Më mbaj mend (për 1 muaj)

Las Populares - Un Beso Para Mi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Quiero que me lleves de la mano
donde pueda ver atardecer
siento que me estoy enamoradoçpor primera vez, por primera vez

Es hermoso lo que esta pasando
tengo miedo y yo se porque
tanto tiempo te estuve esperando
y hoy me besaras, por primera vez

Un beso para mi
es abrir de par en par mi corazon
es llegar hasta la puerta del amor
con mi ilusion, con mi ilusion

un beso para mi
es hacer el sueño realidad
es cuento de la cual no me quiero despertar
eso es unb beso para mi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Las Populares:


Komente 0


Las Populares - Un Beso Para Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Beso Para Mi".
3. Video është e këngës "Un Beso Para Mi", por nuk këndohet nga Las Populares.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.