Më mbaj mend (për 1 muaj)


Las Walker - Idhujt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Idhujt".
3. Video është e këngës "Idhujt", por nuk këndohet nga Las Walker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Las Walker - Idhujt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00NEN NDOSHTA DUHEM I VDEKUR,,QE KTA TE SHIKOJ TE QESHUR
NDOSHTA PERFUNDOJ PJEKUR POR KURR SI NJE LUAN I QETHUR
KJO JET I HA BURRAT,,DHE UN QE JAP SI NJE RAP,ESHT STINE QE THOT....:LAS IS YOUR TURN MOTHER FUCKER...
OKEY ME THUAJ NESE TE KA NDODHUR NDONJEHER..
TA SHOHESH BUKUR NE KOMPLEKSE RUTINEN NE NJE PREMIER..
NDONJEHR DHE PSE VESHUR GJER,,,,,,NDIHESH SKURPULL..
NDONJEHER DHE PSE VERA ESHT E MIR ,,TE SHIJON UTHULL..
100 PYTJET E MIA DHE PERGJIGJU NJERES PREJ TYRE,,,,,
ME KTHE PERGJIGJE QE DHE MUA TE ME ZER GJUMI TE LUTEM,,
JAN ATA QE SMIKIN KOLLAJ NGA MENDJA ,,,,NEN U CMENDA,,
SME LEN TE QET I SHOH NE ENDRRA......
UN AKOMA E KAM NJE PLAG NE STOMAK SEPSE KTU AKOMA NJE VELLA ME MBAN LART,,E TI ME THUA BUZQESH PLAK ,,,,
JO NUK MUNDEM ,,GEZO ATSHENJ ADHURIMI...
MERE TEJ KENGEN TIME TE LUTEM...
HEJ MAMI HUMBA GJITHCKA ..
HEJ MAMI HUMBA GJITHCKA ..
HEJ MAMI HUMBAS GJITHCKA..
VETEM MLER SI ATA NJE SHANS TJETER PER NJE DA DA DA DA....2X
SHPESHHERE E QUAJ VETEN VIKTIM E EMOCIONIT SI GJIGAND I HIP HOPIT QE DRIDHET PARA MIKROFONIT SA HERE QE DEL NE SKENE QE CFARE UN TSHOF TRISHTUAR POR GJITHCKA QE TI ZEMER DUHET TE THUASH ESHTE GEZUAR(CHIN CHIN) SIKUR TE KISHA GJITHE KOHEN E KESAJ BOTE TE PERPIQESHA DHE UN TE NDIHMOJA NE ENDRREN TENDE ...SIKUR TA MBAJE MEND TA VIJE VETH NE VESH PIDHCE...KOHA ESHTE AJO QE DO TE BEJ TE SHKELQESH DHE PASTAJ E GJITHE KRENARIA I PERKET EMRIT TE LUFTOSH MENTALITETIN ESHTE ME E VESHTIRE SE TE LUFTOSH NJERZIT...E SI MUND TFLAS PER PAQE NE KTE VEND DEMOSTRATASH E CFARE PRISNI TE SJELL KY REVOLUCION GJENERATASH EEE...MUA URRETJA NE SHPIRT ME ESHTE BERE SKULPTURE ME STRESIN CDO DITE PI KAFE TUMORI NKOK PO NGRE THEMELE ...EJ BURRA KERKO TE DGJOSH DICKA TE PADEGJUAR KURR SIC PERJETOHEN NE KEMBE TERMETET ASHTU PERJETOHEN DHE SUKSESET.....
HEJ MAMI HUMBA GJITHCKA ..
HEJ MAMI HUMBA GJITHCKA ..
HEJ MAMI HUMBAS GJITHCKA..
VETEM MLER SI ATA NJE SHANS TJETER PER NJE DA DA DA DA....2X
JO LAPS A JO SHKOLL JO SHKUMES A JO SHIFRA, JO FLETORE DETYRA JO MESIME JO LIBRA JO PRINDER MESUES EDUKATOR E KESHILLA SEPSE KY SESHTE REALITET QE PREKET VETEM NEPER FILMA NUK KTHEHEM TE GJYKOJ VETEN SEPSE DI QE JAM I POSHTER SEPSE QE NGA FEMIJRIA ME NUK RUAJ AS NJE LODER DHE JA CFARE BEJ I BINDEM FATIT TE KSAJ KURVE...SA ANDEJ KENDEJ DUKE .KRYER CDO LLOJ PUNE.NDONJEHERE NDIHESH KEQ KUR I VETEM SI KEVIN MBETESH...NDONJEHERE NDIHESH ME KEQ KUR TGJITH I GRUMBULLON RRETH VETES DHE PASTAJ QE KERKON TE VRAPOSH NGA OPINIONI TE FSHIHESH NGA KAMERA NJERZIT RRUGET MIKROFONI....VETEM SE KA DICKA KU SMUND TI FSHIHESH TE VERTETES ...BURRAT JANE ATA QE ZAKONISHT SE JAPIN VETEN....POR UN E KAM NJE PIKE TE DOBET ZOOOOT BINDI KETA TE RRITUR.....QE TEK ATA FEMIJ ...FSHIHEN IDHUJ........Last walker


Ky tekst u dërgua nga Bboy Bling
Më Shumë Këngë Nga Walk:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet