Më mbaj mend (për 1 muaj)

Latino Band - Ndoshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2-REF:ndoshta dikur ne vjeshten e shemtuam ne kur gjethet bien dhe veniteshin ti harroj puthjet qe mi fale dhe jeten qe ma more ti
2-REF:kthehu prap si enjell qelli a ke une vrapo e dashura ime vrapo e eja ne gjirin tim
2-REF:kujtoj takimet tona nkodra dblerta kur jepnim besen njeri tjetrit se zbashku do te jemi gjithmon e zdo te ndahemi perjet
2-REF:kthehu prap si engjell qielli a ke une vrapo e dashura ime vrapo e eja ngjirin tim
2-REF:te te them je luleti je me e bukur te te them je gonxhe ta humbas freskin
2-REF:se do ti dua ti dua ti dua ato dy sy cka ti dhash falmi mua se do ti dua ti dua ti dua bash pergjithmon
2-REF:thell ne zemren time sa shum moj ke hyr mos me le te vetem nese ke meshir
2-REF:se do ti dua ti dua ti dua ato dy sy cka ti dhash falmi mua se do tidua ti dua ti dua bash pergjithmon


Ky tekst u dërgua nga AnitaLatino Band
Publikimi: 03/06/2007


Latino Band - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Latino Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Latino Band:


Komente 0