Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Latino Band - Sot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/07/2012

2012-07-16T16:25:55+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot" kënduar nga Latino Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Latino Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eni Koçi - Sot

Sa shume thane
Jeta jote sjam me une
Vite larg, fati ne sna deshi kurre
E di mire
Nje perqafim sa me mungon
te te kem prane ty
te vetmen dashuri

Dashuri, Dashuri
Vec pak kur me jepje ti
Sa dhimbje dhe tani
Ne keta dy syte e mire
Dashuri, dashuri
Vec pak kur me jepje ti
Sa dhimbje dhe tani

Sa te dua edhe sot
sa shume vuaj edhe sot
Se ky emri yt gjithmone me ben me lot
Sa te dua emer ska
dhe pse shume ti me ke vra
edhe pse me ne keshtu ndodhi
kisha dashte njehere me t'pa

Te me doje dhe njehere ti
sikur une ty tani
te ishim ne si dikur
une bote shoh ne syte e tu (x2)

Renis Gjoka - Sot

Dje, sa pive dje?
A ja nxorre fundin siç me the?
A thua çdo problem ti pas e le
Sa trap qe je

Sot, cfare do besh sot?
A do ta gjesh motivin dot?
Mendo qe s'je i vetmi ne k'te bote
si ty ka plot

Ooo, zgjohu pak nga pak
Ooo, shiko vetem larg
Ooo, gjeje veten prape
Ooo, rruga eshte e gjate

Une, njesoj si ti
U perhumba gjate neper stuhi
Kerkova driten sa nje zot e di
Njesoj si ti

Ooo, zgjohu pak nga pak
Ooo, shiko vetem larg
Ooo, gjeje veten prape
Ooo, rruga eshte e gjate

Mijera sy qe ti i pe
Mijera fjale qe ti i dhe
Mijera shoke per ty bene be
Sot ku ike? Sot ku i ke?

Lynx - Sot

Mbylli sytë
Zhduku për pak
Krijo një botë
Ku ti je flakë
Hapi sytë
Veten kërko
Atë që më shumë do
REALIZO

Nëse ti e di kush je
Eeejjjj...
Mos lejo kush
Të të thot nuk je
Si një shkëmb i fort
QËNDRO
Vrapooo!!!
Fitooo!!!

Një ditë mund të biesh
Aq sa më s'duron
Një ditë do e kuptosh
Çdo gjë kalon
Sot ti
Mposht gjithshka
Që ty të sfidon
Merr më të miren
Mos u ndal aspak

Hije mund tëkesh pranë
Çdo çast
Ska problem
Mos ki frikë
Dikush atje lart
Të don
Të mbron

Nëse ti e di kush je
Mos lejo kush
Të të thot nuk je
Si një shkëmb i fort
QËNDRO
Vrapooo!!!
Fitooo!!!

2x
Një ditë mund të biesh
Aq sa më s'duron
Një ditë do e kuptosh
Çdo gjë kalon
Sot ti
Mposht gjithshka
Që ty të sfidon
Merr më të miren
Mos u ndal aspak

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Latino Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet