Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Fetahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Laura Fetahu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shkurt 2020, Laura merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Blues Me Tekila". Më datë 17 Shtator 2020, Laura Fetahu publikon videoklipin "Folna Na". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Laura Fetahu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi & Vinsmoker....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Ervisa

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Laura Fetahu, Laura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet