Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Lebibe Feka është një shkrimtare e vogël. Jeton ne komunen e Vushtrris dhe eshte nxense ne shkollen emesme te ulet "ANDON ZAKO QAJUPI"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Elsa Aliu

Ajla Aliu

Ezana Morina

Leunora Feka

Kujtesa Hetemi

Anisa Berisha

Alberita Rashani

Genta Maliqi

Liza Musliu

Djellza Behramaj


Tags: Lebibe Feka

Krijo Një Kartolinë