Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ledri Vula - History  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/03/2020

2020-03-12T22:32:37+00:00

Këngë e albumit:

"10/10"
Gjyse dite skom bateria telefonit
Qato telefonin mode`n avioni, (uhh prr.)
Bizzy bizzy bizzy bizzy, pervec shpis, cengit
Menagjerit asnjonit, (ku je qu)
Ky djali nates, Pa gjume
Si me punu n`drim t`nates. (e mys zombie)
Mbram koncerti sick
Vec sa kesh e mora bilancin e bankes (uhh)
Skom problem me vize, e mar. (ahh)
Kom problem me vize, e mar (no)
Tjeter dite, tjeter qytet
Performanca shtrejt as ni dit e lir
N`kalendar, tu bo gjiro en qytet
Si me kon i huj, Si kom ra kah bari
Qe 2 muj, Basket hala po luj,
Hala pe luj,

Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, Shihem n`histori
Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, My story

Hala tu i fal rreshta hip-hopit (po)
I njejti djale edhe n`dite t`sotit (po)
N`men e maj si fmi
skom dal me tesha t`shkolles n`mahall
As tasht nuk dal me t`spotit (jo)
Tu lexu mesazhe en ndirekt
Sot i ftume n`emison direkt (drejtperdrejt)
Ky djali kur t`fol o direkt
Neser i kom 2 airoplan`a se nuk o`direkt (fly)

Po, koha senet n`ven pi bike
Po spot pritke po,
Pak ma heret ke, para do ditve po
Jom nda me femen edhe t`kqijat qato dite ken po
Po m`ngojn dostat qe i komjasht kufive po
Em kan sjell, hala pidh nane rrike
I kom kalu me 5she dhe land narkotike
U vazhdu kontrata e reklames qe
Vec per 1 vit ke po
Ditlindja jem 10 Korrik, VULA

Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, Shihem n`histori
Aye, aye, aye, History
Aye, aye, aye, My story

Lumib:
A osht e vertet bir?
A osht e vertet,
Qato qe kom ni bir
A osht e vertet. 2x


Ky tekst u dërgua nga DenisAvdijaLV
Më Shumë Këngë Nga Ledri Vula:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet