TEKSTESHQIP

Lena (Albulena Qerkinaj)
Kush Gaboi
Lyrics

veq nje her dashurova ne ket jet qet her zemra ime s'esht e qet
veq nje her une u zgjova bashk me ty qe ateher nuk po kam me gjum ne sy

ref...kush gaboi o shpirti im faji gjithmon esht jetim nuk e di dhe smundem ta kuptoj se s jemi si ne fillim kush gaboi o kush gaboi
ndarjen nuk e meritoj ti e din se dashuria jon nuk ishte vetem loj

nuk e di pse nuk patem fat me shum pse aq shpejt gjothqka per ne mori fund
veq nje her une u zgjova bashk me ty qe ateher nuk po kam me gjum ne sy

ref..(2)her
INFO
Ashtu siç pritej, projekti muzikor ka ardhur para audiencës i përpunuar me mjaft shije me videoklip, i cili u publikua më 22 Shkurt 2013.