Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lenci - Nuk E Mendoja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Mendoja".
3. Video është e këngës "Nuk E Mendoja", por nuk këndohet nga Lenci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lenci - Nuk E Mendoja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

24/03/2009

2009-03-24T16:38:05+00:00Kto net per ty mendoj per tjeter smundem,
qe me ben te krijoj pa ty lekundem.
E di qe je larg,
je larguar.
Kot u lodha kto fjale per ty e shkruaj.
Kto net per ty mendoj,
pa gjithe kto s'mundem,
qe me ben te krijoj pa ty lekundem.
E di qe je larg,
je larguar.
Kot u lodha kto fjale per ty e shkruaj.

Ref 2: Mendoja,
besoja per fjalen qe ti zemer mua me dhe,
asnjehere per ty nuk kam menduar, besuar,
ti ike per tu larguar nga une.

Tani cdo gje ka perfunduar,
e di e nesemja ka shkuar.
Tani te lutem fshiji lotet,
pa ty do falja te 7 ( shtate ) botet.

Kta net te jem aty duke te pritur vetem per te emblat sy kur je merzitur .
Ne deren e zemres time ke drokitur ti vetem ti.

Kta net te jem aty duke te pritur vetem per te emblat sy kur je merzitur.
E di qe ti tani je larg,
je larguar kot u lodha kto fjale per ty e shkruaj.

Ref 2: Mendoja,
besoja per fjalen qe ti zemer mua me dhe,
asnjehere per ty nuk kam menduar,
besuar,
ti ike per tu larguar nga une.

Tani cdo gje ka perfunduar,
e di e nesemja ka shkuar.
Tani te lutem fshiji lotet,
pa ty do falja te 7 ( shtate ) botet.

Tani cdo gje ka perfunduar,
e di dhe e nese un jam e shkuar.
Tani te lutem fshiji lotet,
pa ty do falja te 7 ( shtate ) botet.
Tani cdo gje ka perfunduar,
e di dhe e nese.


Ky tekst u dërgua nga Déê_jâ¥_f®ên$ï
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet