TEKSTESHQIP

Leno
Zemra Ime
Lyrics

Ref.

Nuk dua tja diiii
llafet per mua ca te thojn ty zemra ime nuk kam shum ziliiii
ti je e imja le te flasin zemra ime
nuk ka as nje drejtsiii
te flasin ty keq te degjosh per mua asnjeher ne vetmiiiii
se nuk duroj pa prek buzët e tua.


Vers 1.

Mir se te prita zemer
je mu si drita femer
kam shum dashni me t thene te embel zemer zemer zemer
arsyet shum te mdhaja
me ty filloj nga A
ben mbi 100 vjet te bej te bej si ty mamaja
dashnin kur ma tregon
as njeri sma beson
un kam nje gje me t thon
pa ty as gje jeton (3x).

Ref.

Nuk dua tja diii
llafet per mua ca te thojn ty zemra ime nuk kam shum ziliii
ti je e imja le te flasin zemra ime
nuk ka as nje drejtsi
te flasin ty keq te degjosh per mua asnjeher ne vetmiiiii
se nuk duroj pa prek buzët e tua.

Vers 2.

2 hapa para 2 hapa mbrapa
te kam si princes un te kam si borbardha
vec ty te dua, te dua per grua qe te me thosh nuk ka endrra pa mua
un jam ai qe te do per gjith jeten varet na zoti kur ka prer bileten
nuk I kundershtoj per gjithmon ti lyp jeten vetem me ty te jem ne boten tjeter.
Te jem ne boten tjeter.(2x)

Ref.3

Nuk dua tja diiii
llafet per mua ca te thojn ty zemra ime nuk kam shum ziliiii
ti je e imja le te flasin zemra ime
nuk ka as nje drejtsi
te flasin ty keq te degjosh per mua asnjeher ne vetmiiiii
se nuk duroj pa prek buzët e tua..
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe projekti finalizohet para publikut i ilustruar me vlera artistike me klip muzikor, i cili u publikua më 18 Korrik 2018.