A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Leonard Zeqo - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/10/2013

2013-10-31T08:42:53

( reff )
dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam
(ne cdo frym qe kam)
(ne cdo frym qe kam)

nje motor te te kthej ty pas ne koh
je shum larg dhe nuk te shoh
por te ndjej ty ne cdo hap
qe hedh

dua te t'kem dhe njeher si me par
kur bashk cdo cast jetonim
ishim vetem ne te dy
edhe boten e harronim
me fal por jo per ne mbaroj cdo gje
sje me

( reff )
dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam

nje prekje te findit e kerkoj
ne nje vend ku enderroj
ku te jemi bashk te dy
si at'her

dua te t'kem dhe njeher si me par
kur bashk cdo cast jetonim
ishim vetem ne te dy
edhe boten e harronim
me fal por jo per ne mbaroj cdo gje
sje me

( reff )
dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam

dua qe ta dish ti sa me mundon
dua qe ta dish ti sa me mungon
dua qe ta dish ti sa me mungon
se me mungon ne cdo frym qe kam
(ne cdo frym qe kam)
(ne cdo frym qe kam)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019