Levels
Levels
Levels
  • Vendlindja:
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Levels është grup artistësh i njohur. Më datë 10 Gusht 2012, Levels publikojnë videoklipin "Shqiptar". Videoklipi u promovua në hapësirat e lokalit Duplex Club Prishtina. Kjo këngë është incizuar në studion e Enis Presheva Jr. kurse për këngën gjithashtu janë përkujdesur edhe dy anëtaret e grupit Albert Kastrati dhe Donat Bejta si dhe në bashkëpunim me White OG & Dj Blunt. Të ftuar special për këtë mbrëmje do të jenë edhe Dj Blunt & Real 1.

Në Nëntor 2012, Levels marrin pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Ajo Don Me U Ni Nalt".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Levels »

Komente 0