Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liço - Afrohu (Feat. Nevisiven)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nevis:
Hajde afrohu tani tani mos ki frik
Gjoja her e par ti e ben per dit
Gjoja ske eksperienc un ti di aftesit
Ktu Brenda ska drit por un ta ndiej eren
Qe me theren mbylle deren
Zhvishuu
Nga emocionet shejtane
esht shum shpejt per te ber gjera fatale
Bukur leviz kiss kiss pa tbo piss
Sjam "artist" nga showbiz
Thjesht mos bej si miss
Afrohu dhe pak te tregoj oqeanin e kenaqsis ke nje viz per ne list
e deshirave time se per tu futur ne zemer do pun sdo gabime
do shum permirsime
spo them qe jam me i miri
po me te mir smeriton
keshtu qe shtt dhe afrohu me degjon

Ref
Arohu Moj Qene …te Dw Per Koken Tende ..
Ma Hoqe Ti Kete Mendje Afrohu Moj Qene

Lico:
Miremengjes lali si me je?
do vish te ikim sot andej nga ishim dje
Kaluam Bukur sme pritet te vish
afrohu afrohu jo kaq larg te rish
afroji duart sot do jesh me mua
ti e di ca dua vetem ti me kupton por
me ri e distancuar
me ke fiksuar naten duke enderruar
te jem bashke me surratin tend
ti me cmend moj nuk me le mend ne kok’
per ate zot shum te dua
mos me ri e larguar …eja me mua
afrohuu

Ref
Arohu Moj Qene …te Dw Per Koken Tende ..
Ma Hoqe Ti Kete Mendje Afrohu Moj QeneFeaturing: Nevisiven
Publikimi: 29/02/2016


Liço - Afrohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afrohu".
3. Video është e këngës "Afrohu", por nuk këndohet nga Liço.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liço:


Komente 0