Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lickey - Sonte  (Feat. Xon-los & Dt-s)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2011

2011-05-08T23:11:06+00:00Xon-Los:
Sonte hinum ncub qonu krejt nkam se jena mat fortit ket sken kena me kall
Xon-Los po vjen repin pe bjen krejt gangsterat pa men pi lan .
Na kur po vin krejt senet pi mrrim hitet e reja
na pi bin zani jem mrrin lipjan e prishtin se ska reper mat mir nket rrethin

DiTi-S:
Un jom DiTi-S per ty smarr vesh tmshoj boks terrxoj me ni her telikfidoj skenen nkam e qoj shoqnin tem se harroj . i kom ki kti hiphopi dhe ma ska me dal tash shum reper kan dal prej hiphopi po une i kom hi kti biznisi qe ska ma fund ky rep muzike se ky rep e ka ni far taktike

LickeYy: X2
Sonte na e kallim
Sonte na po knojm
Sonte krejt jan me neve
Sonte venin nkam pe qojm

LickeYY:
une jom LickeYy qe vendin e kalli skenen nkam e qoj me 2 dostat tmi jem repera qe beatin e kallim jem band e fort qe kerkush sun na lun e orrxojm shpejt boks kur te lajm.
se lajm me kajt nuk jem 3 veta po ti sun na nje se tjert i kem permas qe ti si she
tasht mos u tut e as mos u gut se stboj kurgja pa um ba diqka nese um ban diqka ty tbjen shum keq ma mir mos ja nis mem ba diss se ta kthej shum shpejt e ki me lan repin ski shanc mu shty me mu jam ma i fort se ti e ta kthej 2-fish ti ski me prit po na jem tpapritshum

LickeYy: X2
Sonte na e kallim
Sonte na po knojm
Sonte krejt jan me neve
Sonte venin nkam pe qojm

DiTi-S:
un vazhdoj perseri me dosta tmi hitin e bi bashk me Lickey dhe Xon-Los mikrofonin ndor e kena sonte venin e kallim teri nmengjes na nuk ndaum kundershtar skena se jena mat mirt po nket ven kush po lyp fer qe ku jena po mat mir ma mos kqyr se e di qe tutesh jem gangstera me pervoj repovati e ta pshtjelli si loj

Xon-Los:
hajde qitsht kush po fol let kallxoj jem 3 veta sa 300 e mysum njerin e nuk lajm pisa.

LickeYy: X2
Sonte na e kallim
Sonte na po knojm
Sonte krejt jan me neve
Sonte venin nkam pe qojm


Ky tekst u dërgua nga  LickeYy
Më Shumë Këngë Nga Lickey:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet