TEKSTESHQIP

Likani
Venez Tous
Lyrics
(Feat. Big M)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Venez Tous" kënduar nga Likani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Janar 2015, Likani publikon videoklipin "Venez Tous", në bashkëpunim me Big M.