Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil Genius & Swizzy - Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Lil Genius & Swizzy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil Genius & Swizzy - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/02/2012

2012-02-03T19:16:09+00:00Reptura 1 (Swizzy)
vetem zoti e din se qysh pe ndi veten
vetem zoti e din se pa ty e humbi jeten
vetem zoti e din se e lidhi zemren tonde me temen
ti je dhurat e zotit ti je ajo qe ma vjedhi zemren
ti em ki msu me dasht ti gjithqka em ki msu
ti je ajo qe u ra ne zemren tem e kurr ska mu qu
ku po tkqyri sikur deti i kaltert ato dy sy
zemer une jetoj vetem se vdes per ty
a o qekjo hera e par a thu a jom dashuru
se po endrroi e vi e thom se e jetoj jeten tonde a thu
cfar mendimi osht kjo ndego nihere me sy
se toni muj me ndal diten e gjithmon mu kon me ty
un po e jetoj ni moment qe po ta kallxon historin
e nqit moment loqqk e kom gjet dashurin
qishtut tu mendu per jet bashk me ty e mu martu
en ni kervet me humb en ondrra kurr mo mos mu qu

Ref. (Swizzy)
jeta pa ty mdoket ferr pa ty terr mdoket cdo dit e naaat
du met pas afer e me ty me gjet faat

Reptura 2 (LiL GeniuS)
Noshta Do sene i boj e nuk i menoj
Noshta kto tjerat qe i menoj Une nuk i boj
Se dashnia Nuk ish loj me kqyr kush hup kush fitoj
Dashnia jem Per ty Osht e madhe e o rrjedhoj E
Seneve tjeteS Realitetit e tvertetes
Qka do qe boi e qe Mendoj nuk ja mar inati vetes
Se e di qe e kom nkra Dikond qe mperkra Gjithka.
Nuk e kthej Une Kurr kryt mbrapa se me ty po i boj kta hapa
Apet Deri sa tdes Bejb kom me kon me ty
Dua vetem ty qe te shoh me sy
Je e vetmja per mu qe nty jom tu mendu
Zemren e kom tmadhe se nty jom dashruu
Bejbbb..

Ref. (Swizzy)
jeta pa ty mdoket ferr pa ty terr mdoket cdo dit e naaat
du met pas afer e me ty me gjet faat.


Ky tekst u dërgua nga Binna!
Më Shumë Këngë Nga Lil Genius:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet