TEKSTESHQIP

Lil Genius
Veq Per Ty
Lyrics
(Feat. No I.d & Arianna)

NO.ID

Qe NO.ID Pot don e me ty po don me kon
Keit boten me bo temen e keit ty me ta dhon
Ke Penges e vogel fillimi i ksai lidhje
Po kti misteri ja gjete nfund 1 zgjidhje
Noshta pse jom rapper pak ty tka pengu
Po Ma nfund e pranove qe po don me kon me mu
Po du met pas ngat e met thon qe te du
Andrren e kom pas e tash aio anderr u realizu
Un tmaj ne zemer ne qdo vend qe rri e shkoj
Un tkom ne zemer se te du e sun t'harroj
se per ty po menoj ka po shkoj qa po boj
Ftyren tone pe kom nzemer e me to po jetoj
Qdo sen per ty e bona NZemren tone un me kon
E Arrita qellimin tash zemren ma ke dhon
Se Un PoT Dy Ty e ti pom don mu
Fundi i ksai kryevepre dy tri jon dashuru

Reff Arianna

2X
Heii Babyy Une Tyy PoT Du
Po Du Jeten Me Ty Me Kaluu
Dashuria Jon Kurr Ska Mu Shuuu
Se Une Tduu Ty Edhe Ti Mdon Muuuuu

LiL GeniuS .

Baby Qe LiL G per Ty Ka Dashni
Po Du Me Kon Me Ty E Per Tjeter sen mos me 1
Sa shum po duhem edhe engjulli lakmi po na mer
djalli po na gjelozon po ka qef me na pa nferr
Po Edhe mos me dasht ni engjull me na ruit pe angazhoina
Me dashnin ton qe e kena ni pik nhistori po e loina
Kur iom me ty sem bjen nermen as per nikotin
Se po ma jep senin ma tvleshem nbot Dashnin
Mengjesi s'po qel zonin njoni tjetrit zonin pa ja ndi
Neper shoqe po thu sa i mir zoni i ti (hah)
Prit pak loqk Se Hala spe din mir sa vlei
Jom qaj qe kom dashni me miljona me to tblei
nkeit kontinentet e botes krijes ma tmir se ti Skom pa
Ky ke fakti jon qa na boni kur mos me u nda
Se
Pa ty Kjo jeta jem die qe osht e shkret
Edhe kur tdes nder at dhe nzemren tem ke me mett

Reff : Arianna

2X
Heii Babyy Une Tyy PoT Du
Po Du Jeten Me Ty Me Kaluu
Dashuria Jon Kurr Ska Mu Shuuu
Se Une Tduu Ty Edhe Ti Mdon Muuuuu

DËRGOI: