Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lind Prizreni - Si Magji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Magji".
3. Video është e këngës "Si Magji", por nuk këndohet nga Lind Prizreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lind Prizreni - Si Magji Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Si Magji"

Komente

Asnjë Koment

16/05/2016

2016-05-16T16:00:03+01:00Ty ti fal ëndrrat e mia /2x
Si ç'do mëngjes
Ti je vet dashuria
Je ditë me diell

Si magji puthjet e tua /2x
Më falin jetë
Ato buzë sa shum i dua
Janë si shërbet

Buzë e sy falmi mua /2x
Zemër ke bo vend
Je magji që shum e dua
Je si sheqer

Si magji puthjet e tua /2x
Më falin jetë
Ato buzë sa shum i dua
Janë si shërbet

Si magji puthjet e tua /2x
Më falin jetë
Ato buzë sa shum i dua
Janë si shërbet


Ky tekst u dërgua nga Cani Thaqi
Më Shumë Këngë Nga Lind Prizreni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë