Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lind Prizreni - Urime Urime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"

Komente

Asnjë Koment

05/07/2019

2019-07-05T15:29:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urime Urime" kënduar nga Lind Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lind Prizreni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Meda - Urime Urime

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

I:
Çohu dhonderr vendi osht per ty
Mere nusen ne valle me hy
Si dy yje jeni dy udok
Jeni çifti ma i bukur n'bot

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

II:
Çohu nuse ne valle me hy
Far e fisi jemi mbledh per ty
Si dy yje jeni dy udok
Jeni çifti me i bukur n'bot

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

...

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

Edi & Rifadia - Urime Urime

rifa - a moj zemer qe po knon mos u ndal e knofsh gjithmon na ka ardh nje dit e var kang e valle mos me i ndal

REF: urime urime zemra thot mir se keni ardh ne darsmen ton o sa mir po luhet vallja jon kanga zemrat naj bashkon

REF :urime urime zemra thot mir se keni ardh ne darsmen ton o sa mir po luhet vallja larg net nihet kanga jon

ah moj zemer qe uron e urume qoft gjithmon na ka ardh nje dite e var kang e valle mos me i ndal
Më Shumë Këngë Nga Lind Prizreni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet