Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Halimi - Imazhi Im (Feat. Quartet4)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S'ka asnje veper me as fjale,
qe mundet mendjen te ma ndryshoj,
shume te kam falur, me s'te fal,
andaj sonte une po shkoj.

E teprove me qellim,
perkujdesjen borxh s'ta kam,
se perule imazhin tim
se lojne e jotja jo nuk jam.

Ref.
Me kot mashtova veten,
se me ty kurre nuk behet mire.
sonte kuptoj te verteten,
edhe pa ty marr fryme me lire.

Sikur ta ktheja kohen pas,
shume me ndryshe kisha vepru,
por s'do te jap me asnje rast,
s'mund te vazhdosh te luash me mu.

Llogaritje nuk te jap,
jeta ime mua me perket,
per fronin tim do te luftoj,
e askujt s'dua te jem.

Ref.
Me kot mashtova veten,
se me ty kurre nuk behet mire.
sonte kuptoj te verteten,
edhe pa ty marr fryme me lire.

ej,ej,ej,ej,ej, hououooooooooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Zana Kusha

Linda Halimi - Imazhi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Imazhi Im".
3. Video është e këngës "Imazhi Im", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 0