Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Halimi - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti".
3. Video është e këngës "Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Halimi - Kur Nje Dite Te Kthehesh Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  11

Komente

1 🔥

28/04/2013

2013-04-28T14:57:20+00:00Fjalet tua eshte e rrejshme
Qen te vrazhda per me zgju dashnin time
As qe dite me ngushtllue
As ne qastet kur per ty une syt i meksha
Ne fjalet tua aq te vrazhda
S'ken ne gjendje me pajtue zeeemren time
Ishin vetem syt e tue
Asgje tjeter nuk na lidhte

Kur nje dite te kthehesh ti
I perbuzur nga te gjithe
Dhe deshron ta kesh pran ndokend afer veti
Mos kerko strehim te un
Se ngrohtesia ne shpirtin tim
Ka shum kohe qe fluturoj
Per ty n'amshiiiim

Kur nje dit te kthehsh ti
Dhe kupton se je fajtor
Se une ende po jetoj pa fat n'vetmi
Dhe qka do qe tash premton
Eshte shum vone per shpresen tone
Per urrejtje dhe dashni per ne te dyyyy

Qdo mesnat une te shoh ne enderr
Gjoja se po fle pran meje si dikur
Qdo mesant me zgjon kujtimi
Se me lodhi dashuria me kto enderra
Qdo mesnat une te shoh ne enderr
Si largohesh ti i heshur pa buzqeshje
Fjalet e fundit jane per ty
Syt e mi jan tuj looootu

Kur nje dite te kthehesh ti
I perbuzur nga te gjithe
Dhe deshron ta kesh pran ndokend afer veti
Mos kerko strehim te une
Se ngrohtesia ne shpirtin tim
Ka shum koh qe fluturoj per ty ne amshim houu

Kur nje dite te kthehesh ti
Dhe kupton se je fajtor
Se une ende po jetoj pa fat n'vetmi
Dhe qka do qe tash premton
Eshte shum vone per shpresen tone
Per urrejtje dhe dashni
Per ne te dy
Dhee qka do qe tash premton
Eeeshte shum vone per shpresen tone
Per uurejtjte dhe dashniiiiiii per neeeeeaiaiaie per ne te dy te dyy


Ky tekst u dërgua nga Nehat Behrami   nbehrami
Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet