Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Halimi - My Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Life".
3. Video është e këngës "My Life", por nuk këndohet nga Linda Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Linda Halimi - My Life Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/08/2012

2012-08-19T19:07:08+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Life" kënduar nga Linda Halimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lafred - My Life

(Ref: X3)
Jeta e shkurtë, Dita e gjatë
Shokun ndihmoje mos e le nbaltë
Zemra e bardhë Jo e zezë asfalt
Kam bo mëkate Zoti naj faltë

Shum i ri ja kam mar rrugës
Kam dal vet mi dal Zot bukës
Pare skisha ni Zot me veti
Mbijetova lloj lloj shteti
Kom vujt qaq shumë veq me ngju ke tut
Kshtu që ti mos um fol për rrugë
Nuk bi nsy, noshta dukem i urtë
Veq për ditë lindje ikam shit 7 buk bi**h
Pare tash si zalli
Jo nga qefi na ka bo halli
Për atdhe na paska mar malli
Dashnia për Nanë zemrën ma kalli
Kom shok që presin plumin
Jo shok që për femën t'humbin
Ky është vetëm fillimi
Kuurr ski mja dit fundin

(Ref: X3)
Jeta e shkurtë, Dita e gjatë
Shokun ndihmoje mos e le nbaltë
Zemra e bardhë Jo e zezë asfalt
Kam bo mëkate Zoti naj faltë

Banda shum e madhe kam vu rrekord
Me u kap me ne shok osht e kot
Durrs london tu bo lek naper bot
Zemra a brok a ma syni pa lot
Shteti na njek sirena plot
Kill the spice killin head shot
Armet si du armiq kam plot
Rrethi i gjon merresh zhag naper tok,,
Shteti plot akuza per qeta nuk mqesh buza
Kan ardh bishat prej londre
Amunesh mju dal kundra
Nuk dihet si shkon puna perfundon lidh nbagazh
Tkallxoj se me kto quna merresh grihesh tallazh

(Ref: X3)
Jeta e shkurtë, Dita e gjatë
Shokun ndihmoje mos e le nbaltë
Zemra e bardhë Jo e zezë asfalt
Kam bo mëkate Zoti naj faltë

Edisa - My Life

Jetoj ne tripa
Jam si Dua Lipa
New Rules un bi
Ne skene kur vi

Cause I'am a princess
Rri vetem duke qesh
Ju dua pa mase
Dhe ju dua te flas

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

Kjo eshte e verteta
Kshtu e dashka jeta
Me sens e muzik
Sa me artistik

Ju don Edisa
Dhe me shpres un mbes
Keshtu e ka shoqeria
E zgjatet miqesija

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

Qfar ndjej ne brendesi
Vetem zemra le ta dij
Plot plot plot perqafime
Shum shum shum shum gezime
It's my life
Dua te jetoj
Jeta nuk eshte e gjate
Gjithen dua ta shijoj

2x
Ne skene kur dal
Zemra me behet mal
I love you my friends
Pa koment un mbes

B2N - My Life

This is my lifeee
This is my lifeee

Jam shtri tu menu
i kam mbyll syt
Tash ka ardh momenti per me pa pak drit
Kam kalu shum pengesa
qe kurre si kisha prit
Jam zhgenjy nga persona
qe i kam dash me shpirt
Jeta jeme histori
vec fleten e par e hapa
Kujtimet me nuk fshihen
por do mu kthy me mbrapa
Qellimet e mia jan vec me hec me perpara
Skisha dash kurre me ja nis nga e para
Skam pas asgje gati
edhe un kam vujt
Ter naten kam nejt cut tu menu se ca me shkrujt
Kalun dy dekada e u bona burr
muzika nuk ka vler se kurvat e kan pshurr
jam i miri tjerve e i keqi vetes
Sddi kujt ti shprehem pervec se ksaj fletes
Un nuk kam probleme me ju
ju po doni probleme me mu
doni me m'pengu ? FUCK YOU

Ref:
THIS IS MY LIFE (MY LIFE)
My HOMIEE MY Homie My Homie (My homie) (2x)
Yeaaaaaaa

Mbrom kom pa nje enderr te keqe
sikur lash muziken
dikujna ju be qejfi po shum njerez u merziten
kam bo shum gjona qe sduhen
kam then shum fjal qe nuk thuhen
kam shum kujtime qe ruhen
nuk ka me lojna qe luhen
kam pas shum lidhje me vajza
por une nje vajz e kam dasht
se fati nuk na deshti e tash me nuk jena bashk
e un vazhdoj t'lutem
me lot kafshoj buken
por prap mo un nuk mundem
ma mire eshte te zhdukem

Ref:
THIS IS MY LIFE (MY LIFE)
My HOMIEE MY Homie My Homie (My homie) (2x)
Yeaaaaa

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë