A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lindita - Rock Whine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

(0) 🆕

14/07/2017

2017-07-14T14:02:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rock Whine" kënduar nga Lindita.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindita i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018