TEKSTESHQIP

Linda Halimi
Me E Forte Se Kurre
Lyrics

Jo nuk jam, Tani si me pare
Ika larg asgje me s'mund t'me ndale
Jo me ty,Nuk te perkas
t'me lendosh s'te jap me asnje rast

Rrugen time e gjej vete
Nuk me duhesh me ne jete
E lire dua te jem .....

Me ty, Humba drejtpeshimin
Me ty yeah,Njoha veq trishtimin

Ref:
Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj....
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah yeah
Gjithqka mbaroi.....

Jo mos thuaj,Ti me fal
S'dua te ndegjoj me asnje fjale
Ne kete bote nuk je vec ti
Kam nevoje per dashuri, Jo me s'ka rendesi

Ref :
Me e forte tani une jam
Do qendroj me koken lart
Me e forte se kurre une ta deshmoj....
Dhe pa ty une mund t'vazhdoj
Dua t'jem e lire t'jetoj
Me e forte se kurre une ta deshmoj
Pe ne Mbaroi,Hey yeah yeah
Me ty mbaroi...............Yeah yeah yeah yeah