TEKSTESHQIP

Linda Halimi
My Life
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Life" kënduar nga Linda Halimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.