Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Ne Boten E Cudirave - Ne Kuti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eshte e kote,une kohen se ndal dot,
Mos me merr, dua te rri ne terr.
Fytyr e ngrire, te te ngroh e kam te veshtire.
Ne detin tone, kur uji perendon.
Do ta mbyll trupin ne kuti,
Gishtat ti thyej nje nga nje,
qe mos te shkruaj cfare mendoj.
Ta them ne sy, te jem aty, e te tregoj.

Ne detin tone, kur uji perendon.
Fytyr e ngrire, te te ngroh e kam te veshtire.
Mos me merr, dua te rri ne terr.
Eshte e kote,une kohen se ndal dot.

Do ta mbyll trupin ne kuti,
Gishtat ti thyej nje nga nje,
qe mos te shkruaj cfare mendoj.
Ta them ne sy, te jem aty, e te tregoj.Publikimi: 10/03/2010
Festivali: Top Fest 7Më Shumë Këngë Nga Linda Ne Boten E Cudirave:


Komente mbi këtë këngëLinda Ne Boten E Cudirave - Ne Kuti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kuti".
3. Video është e këngës "Ne Kuti", por nuk këndohet nga Linda Ne Boten E Cudirave.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.