Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Ne Boten E Cudirave - Drejt Saj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ajo me thote te jem e forte
Te dua me shum
Aty brenda tek une.
te duash vetmine
te jesh me e lire
veten ta njoh
e pastaj te shkoj.

Ref :
Po eci drejt saj,
si era e fort,
si nje vullkan,
te them gjithecka qe bota rreth meje ka,
e te vi tek ti, te prek nje qiell te ri,
e te them kush jam tani.

Po eci drejt saj,
si era e fort,
si nje vullkan,
te them gjithecka qe bota rreth meje ka,
E di, e di, se cfare do te them tani.
Tani qe nuk kam LIRI.

Po eci drejt saj,
si era e forte, qe askush nuk e ndal dot.


Ky tekst u dërgua nga albani


Publikimi: 23/12/2009Më Shumë Këngë Nga Linda Ne Boten E Cudirave:


Komente mbi këtë këngëLinda Ne Boten E Cudirave - Drejt Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drejt Saj".
3. Video është e këngës "Drejt Saj", por nuk këndohet nga Linda Ne Boten E Cudirave.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.