Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Rukaj - Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Syt i mbyll nje cast, e harroj me ty re flas.
Do te shkoj atje qe te gjej driten e re.

Laaaarrrrgggg...

Token nuk e ndjej, koken pas nuk dua ta kthej.
Shpirtin te coj larg, krahet leht un do ti hap.

Laaarggg ...

Si me par....

Ja nata u zhvesh, shikoj qiellin siper nesh, tani u zbaaardh.... Laaaarg...

E po gjej qetesi, endrat flen si nje femij.
Per mbi re vrapoj, dersa djellin un te takoj.

Laarggg (3x)
Linda Rukaj
Publikimi: 27/12/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Linda Rukaj
Teksti: Linda Rukaj
Orkestrimi: Indrit Mesiti


Linda Rukaj - Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg".
3. Video është e këngës "Larg", por nuk këndohet nga Linda Rukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Rukaj:


Komente 0