Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Sadiku - Perse O Zot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse O Zot".
3. Video është e këngës "Perse O Zot", por nuk këndohet nga Linda Sadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Sadiku - Perse O Zot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

04/01/2013

2013-01-04T17:31:51+00:00kjo keng eshte nje kujtim
eshte nje detaj nga brenda shpirtit tim
jetes se plagosur
kjo poezi eshte nje ndjenj
eshte nje dhimbje brenda trupit tim
endrres se varrosur

pse nuk u ktheve ti te prita mbreme
pse nuk u ktheve ti ne shtrat me mbyll
pse nuk u ktheve ti me le ne hene
tek vendi jone te jemi vetem ti t'me mbash ne gji...

2x

perse o zot ti s'na bashkove
perse o zot keshtu na denove
do ta kuptonim vleren e rinise
e ndale frymen tone te dashurise...


Ky tekst u dërgua nga Valja
Më Shumë Këngë Nga Linda Sadiku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet