Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Merre Zemren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nzemren tende a kam vend
o sa shum ti me pelqen
e askujt un si tregoj
sa te dashuroj
dashurija nuk ka shpi
vec ti je ne shpirtin tim
vec ty djalo te besoj
ty te adhuroj

Ref: merre merre zemren
se ty ta dhurova
hajde hajde djalo
se vet u afrova(2x)

kur afrohesh e me flet
e me jep nje kompliment
me mu kur vallzon
shum e lumtur jam
dashurija nuk ka shpi
vet tu je ne shpirtin tim
vec ty djalo te besoj
ty te adhuroj

Ref:merre merre zemren
se ty ta dhurova
hajde hajde djalo
se vet u afrova(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Merre Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Zemren".
3. Video është e këngës "Merre Zemren", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0