Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Ta Jap Gishtin, Ti Kerkon Doren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

esht pak heret djali rri
me ta falun zemren ty
esht pak heret me tpranu
un me ty me u dashuru

Ref: un ty ta jap gishtin ti kerkon doren
shum po ngutesh djalo
nuk poj di lojen(2x)

un te du dhe me pelqen
kam me tthir oj zemra jem
me pelqejn dhe syt e tu
po guxoj o djalo me u dashuru

Ref: un ty ta jap gishtin ti kerkon doren
shum po ngutesh djalo
nuk poj di lojen(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Ta Jap Gishtin, Ti Kerkon Doren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Jap Gishtin, Ti Kerkon Doren".
3. Video është e këngës "Ta Jap Gishtin, Ti Kerkon Doren", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0