Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Bija E Nanes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

o moj bija e nanens
lum nana per tye
si ket rren e ren o po na vin ne shpije
tash shpejt u rrite
je be per tmartue
te ka ardhun koha
nuse per me shkue

Ref: bija nanes bi
kshtu e kem zakone
djalin me martu
e qiken me dhone
shpi me lon moj bi
tjeter shpi me shkue
kshtu i madhi zot
qysh e paska shkrue

kur do tbohesh nuse
shtini mend ne krye
per me que zonin
nuses si ka hije
goj jepi vjeres
se kecen sta donen
sje nona ime
ti duesh me i thone

Ref: bija nanes bi
kshtu e kem zakone
djalin me martu
e qiken me dhone
shpi me lon moj bi
tjeter shpi me shkue
kshtu i madhi zot
qysh e paska shkrue(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Bija E Nanes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Nanes".
3. Video është e këngës "Bija E Nanes", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0