Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Hajde Me Defa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

hajde luj me def
hajde luj me def(2x)
ishalla per hajr
e me muabet(2x)

hajde me shupllak
hajde me shupllak(2x)
ishalla per hajr
edhe me nafak(2x)

ani na vjen nusja
boni marshalla(2x)
po na vjen ka dera
boni bismilla(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Hajde Me Defa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Defa".
3. Video është e këngës "Hajde Me Defa", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0