Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Kot E Kot Kan Fole Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

e tan shpija u qu nkam
ju kan thon se je harram(2x)
nuk po dojn mem dhon o djal
folin kec o hic pa ndal(2x)

Ref:kot e kot kan fole
me na ndajn e kan shum zort
rrena rrena sa tduesh
halla mendja sju ka nbush(2x)

me kto hallet e dynjas
duet zemra per mem plas(2x)
kam mej shkue qefit tem
ti je loqka harrami jem(2x)

Ref:kot e kot kan fole
me na ndajn e kan shum zort
rrena rrena sa tduesh
halla mendja sju ka nbush(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Linda Shabani - Kot E Kot Kan Fole
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot E Kot Kan Fole".
3. Video është e këngës "Kot E Kot Kan Fole", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0