Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani & Gazmend Rama (Gazi) - Jam Ndiet (Feat. Gazi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(LINDA) si me dardha edhe molla u mbush kerre sot kosova ka po shkoj e ku po ri flasin fjal kta djemt e ri

(GAZI) hajde zemer mos rri vet shetisim neper qytet shetisim me mercedes esht gjynah ti n'kom me hec.

(LINDA) ndash me ker ndash me ajroplan per ket pun une dert nuk kam po ju kujtoj se po ju them jam sot djalo ne diet.

(GAZI) hajde zemer le dieten se une di me ta ndreq jeten shetisim me mercedes asht gjynah ti n'kom me hec.

(LINDA) si me pjeshka dhe qershija
me plot penza shqiperia ku po shkoj e ka po rri flasin fjal kta djemt e rri

(GAZI) hajde linda le dijeten se me
ty e ndreqim jeten oj bim tiranes rreth e reth te skenderbeu ndalem n'shesh.

(GAZI)ndaq e holl e ndaq e trash une keshtu jam tuj dasht.

(LINDA)ndaq e holl e ndaq e trash ti keshtu je tuj me dasht.

(GAZI)hajde linda le dieten se une di me ta ndreq jeten ndaq e holl e ndaq e trash une kshtu jam tuj dasht

(LINDA)ndaq me ker ndaq me ajroplan per ket pun une dert nuk kam po eci m'kom se po du vet gazi sot jam ne diet.

(GAZI)hajde zemer le dieten se une di me ta nreq jeten me shetit me mercedes esht gjynah ti n kom me hec...


Ky tekst u dërgua nga Lumturije Rasim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Linda Shabani & Gazmend Rama (Gazi) - Jam Ndiet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ndiet".
3. Video është e këngës "Jam Ndiet", por nuk këndohet nga Linda Shabani & Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0