Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Shprehu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o sa mir e sa knaqsi te jetojm ne shekull te ri mos peshperit ne vesht e mi e mi shpre ndjenjat ne sy me sy shperhu djalo shperhu me i lir kur pom me thu loqk e zemre po ndihem shum mir me gjallrojn buz e tya sa shum o shprit buz i dua si ti per mu nuk ka askund tmirat sod nuk paskan fund shperhu djalo shperhu ma i lir kur po me thu loqk e zemre po ndihem shum mir


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a


Nuk kemi video për këtë këngë.
Linda Shabani - Shprehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shprehu".
3. Video është e këngës "Shprehu", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0