Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Shabani - Sugarja E Nanes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sugarja E Nanes".
3. Video është e këngës "Sugarja E Nanes", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Shabani - Sugarja E Nanes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Faji Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Dy tri fjal moj bija ime po du nana me ti than ne shpi t´huj moj bija e ime e lazdrume sdu me kan shum po ttutna ngoje nanen hujn e vjeter per me lan se ma nuse kur do bahesh ki me pa qa kan me than

Ref:

x2 Moj sugarja e nanes sonte po martohesh ishalla moj bij e nanes ne shpi t´huj gezohesh

Boni bij hyzmet ti vjerres mos i thuj se stkam ba nan boni punt qysh e ka reni e mos prit vjerra met than shum po tutna ngoje nanen hujn e vjeter per me lan se kur do bahesh nuse ki me pa qa kan me than

x4 Moj sugarja e nanes sonte po martohesh ishalla moj bij e nanes ne shpi t´huj gezohesh


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet