Më mbaj mend (për 1 muaj)


Linda Shabani - Ruaje Unazen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ruaje Unazen".
3. Video është e këngës "Ruaje Unazen", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linda Shabani - Ruaje Unazen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Faji Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00E zhytur n´mendime si peshku ne lum vall kush te ka dashtur me teper se un ne ket nat te gjat akoma jam zgjuar po te pres ty loqk per tme ledhatuar

Ref:
x2 o LLOKUM me arra bakllav me sherbet zemra thrret e zgjuar dhe smundet me fjet

Nese me ke dashur me zemer ma thuaj unazen e gishtit per ty po e ruaj mos ma jep unazen vetem ma jep besen ruaje unazen kur ta bojm fejesen

Ref:

o LLOKUM me arra bakllav me sherbet zemra thrret e zgjuar dhe smundet me fjet


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë