Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Shabani - Faji Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


njëmiher i njejti gabim perseri ta fal o shpirti imune me ty si me ja baaaa rash n´belaaaaaaskush ne bote kete se kishte ba por si zemra jem askund nuk kakam provu saher met lon por nuk booooonnnnnn smuj met lan.

faji im ashte qe te dua prandaj smuj met refuzuama here me tjeter here me mu qka me bo me ty jom msu. .

Ref:
Faji im ashte qe te du prandaj smuj met refuzu aman here me tjetren her me mua qka me bo me ty jom msu

Mir e din se ti nuk ndryshon kur nuk je me mu e di ku shkoooonnnnnnune me ty si me ja bo rash n´bela ....

Ref:
askush ne bote kete se kishte ba por si zemra jem askund nuk kakam provu saher met lon por nuk bon smuj met lan

Ref:(2)
Faji im ashte qe te du prandaj smuj met refuzu aman here me tjetren her me mua qka me bo me ty jom msuuuuu . . .


Ky tekst u dërgua nga Fitore( Tole)

Linda Shabani - Faji Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faji Im".
3. Video është e këngës "Faji Im", por nuk këndohet nga Linda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Shabani:


Komente 0