TEKSTESHQIP

Linda Shabani
Ta Jap Gishtin, Ti Kerkon Doren
Lyrics

esht pak heret djali rri
me ta falun zemren ty
esht pak heret me tpranu
un me ty me u dashuru

Ref: un ty ta jap gishtin ti kerkon doren
shum po ngutesh djalo
nuk poj di lojen(2x)

un te du dhe me pelqen
kam me tthir oj zemra jem
me pelqejn dhe syt e tu
po guxoj o djalo me u dashuru

Ref: un ty ta jap gishtin ti kerkon doren
shum po ngutesh djalo
nuk poj di lojen(4x)

DËRGOI: