TEKSTESHQIP

Linda Shabani
Nena Ime
Lyrics

Disa m'thojn se ke vdekur
disa m'thojn se m'ke laan
Nuk po di qka me ba
jo s'po muj me besu pse
Nuk po di qka me ba
jo s'po muj me besu pse

Nena ime, e shtrejta ime
pse m'ke lon
me mungon preni jot
naaan moj nan
Nese je gjal me ndegjo
kthehu nan dua t'njoh
aromen tende nan

DËRGOI:
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse krijimi muzikor vjen i finalizuar para audiencës i plotësuar në sferën vizuale edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 22 Dhjetor 2016.