A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Linda Zanzi - Nje Muaj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/10/2009

2009-10-02T19:49:03

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


buzet ti ndjej por zemren sta njoh,
vetem nje here ne muaj te shoh,
sdi deri kur do te vuaj keshtu,
nje muaj te tere larg syve te tu

ne dashuri jam e pa fat,
at qe e dua se kam per qdo nat,
ne dashuri largesia te vret
kur nuk ke afer ate qe ste perket

nuk kam fjal skam as fuqi,
sa kam nevoj qe te jem pran tij,
smundem me po e pranoj,
qdo dit qe shkon me duket njesoj,

ne dashuri jam e pafat,
at qe e dua se kam per qdo nat,
ne dashuri largesia te vret
kur nuk e ke afer ate qe te perket

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019