TEKSTESHQIP

Linda
Prapa Shpines Time
Lyrics

tash e di se shume gabova qe te deshta te besova.. .veq dashni une ma shum s`kerkova..krejt i kisha une me ty te tregova çdo fshetsi .. qysh ti mujte zemren me ma thyyy..

ref

rapa prapa shpines time ti e deshte shoqen time veq ta dishh qe nuk ta fali kurr .. shkove shkove dhe me ike edhe pse shume mir e dite e sa shum te deshta unee...

shumm mir dite dhe aktrove ne dy shoqe u dashurove... sikur neper `filma bardh e zii tash e di qe u pendove edhe shum keqq ti u mashtorove qe nuk gjete ashuri

ref:2x

prapa prapa shpines time ti e deshte shoqen time veq ta dish se nuk ta fali kurr .. shkove shkove dhe me ike edhe pse shum mir e dite se sa shum te deshta une ...

DËRGOI: