TEKSTESHQIP

Lindi
Ty Te Kam Si Terapi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ty Te Kam Si Terapi" kënduar nga Lindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që projekti muzikor erdhi i finalizuar i punuar bukur edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 23 Mars 2017.