Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj - Nje Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ni lule qe ka qel tash
aman mbi gjith shoqet bojke drit,
Ni lule qe ka qel tash
aman mbi gjith shoqet bojke drit

Ref : Bukurin ma ke me naze,
n'zemren teme ke zan vend,
Bukurin ma ke me naze,
n'zemren teme ke zan vend.

A e din djal se q'eshte maraku aman
ti hala se ke provu
A e din djal se q'eshte maraku aman
ti hala se ke provu,

Ref : Me dit ti se qka thojn hallku
kishim vdek ishim marru,
Me dit ti se qka thojn hallku
kishim vdek ishim marru .


Ky tekst u dërgua nga Lorik SelmaniLinda Hakaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/01/2015


Linda Hakaj - Nje Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lule".
3. Video është e këngës "Nje Lule", por nuk këndohet nga Linda Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0