TEKSTESHQIP

Lendita Kryeziu
Hapja Deren Goce Djalit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hapja Deren Goce Djalit" kënduar nga Lendita Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.